Zalety naszej przechowalni

dostarczymy-01

Odbierzemy

Zamów odbiór swoich rzeczy w dogodnym dla Ciebie terminie. Przedstaw nam swoje wymagania i określ zakres pracy jaką chciałbyś abyśmy wykonali. Doświadczona ekipa naszych pracowników zajmie się zabezpieczeniem mienia materiałami pakowymi, załadunkiem, demontażem mebli oraz innych rzeczy użytku domowego. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy pakowaniu swoich rzeczy do kartonów zrobimy to za Ciebie.Dodatkowo wcześniej możemy również dostarczyć do Ciebie pudełka do samodzielnego spakowania. Twoja obecność w przechowalni nie jest konieczna. Wszystkie dokumenty wypełniamy na miejscu, przy odbiorze rzeczy.

magazyn-01

Przechowamy

Składuj swoje rzeczy na tak długo jak zechcesz. Nasze umowy są elastyczne. Możesz skracać lub wydłużać czas najmu, zmniejszać i zwiększać swoją przestrzeń. W każdym momencie wynajmu możemy przywieźć Ci część rzeczy albo odebrać samodzielnie. Rejestrując się w naszym systemie będziesz miał możliwość podglądu zdjęć tego co oddałeś do przechowania.

magazyn-01

Odwieziemy

Skontaktuj się z nami i ustal termin odbioru rzeczy. My, odwieziemy je we wskazane miejsce, wniesiemy i ustawimy. Zajmiemy się montażem wcześniej rozłożonych mebli. Jeżeli zechcesz rozpakujemy zawartość pudełek ustawimy sprzęt rtv, powiesimy obrazki.